fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Прикажувам 1–12 од 70 резултати

Пластика

Прикажи 12 20 30 All

Саксии каскада за вертикална градина Saksii kaskada Vertikalna gradina

Саксија Coubi 20*13см 1,4л пластична без тасна 91464

црна

Саксија Coubi 36*13см 3,8л орхидеја пластика сјајна 92027

бела
црна

Саксија Coubi ф13*17см 1,6л орхидеја 92188

Саксија Аурора 22 х22 х 46см со влошка / Saksija AURORA so vloska

бела
крем
моха
сива
антрацит

Саксија Аурора 28×28*58см со влошка / Saksija AURORA so vloska

бела
крем
моха
сива
црна

Саксија Бамбо 16*13см/1 пластика / Saksija “BAMBO” B224-1

бела
виолетова
зелена
кафеава
крем
сива
црвена
црна

Саксија Бамбо 19*16см/2 пластика / Saksija “BAMBO” B224-2

бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна

Саксија Бамбо 19*16см/3 пластика / Saksija “BAMBO” B224-3

бела
кафеава
крем
лила
сива
црвена
црна

Саксија брановидна Сенди ф30*33см со влошка saksija branovidna SANDY so vloska

бела
моха
сива
црна

Саксија брановидна Сенди Ф38cm висина 75cm брановидна / Saksija – SANDY F38 visina 75cm branovidna

бела
крем
моха
сива
црна

Саксија брановидна сенди ф38см висина 44cm брановидна / Saksija – SANDY f38cm visina 44cm branovidna

бела
крем
моха
сива
црна
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД