fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Прикажувам 1–12 од 20 резултати

Жардинерии

Прикажи 12 20 30 All

Жардинериja кука саксија за ограда 20*17см-3л/zardinerija saksija na zakacuvanje na ograda

бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна

Жардинерии Gerbet trio

Жардинерија – Gerber 4л

Жардинерија – Gerber 8,7l

Жардинерија – чипка

Жардинерија 35см

Жардинерија 49см мисконте

Жардинерија 50см-9л дрво декор/zardinerija 50sm dekor drvo 9l

бела
златна
киви
лила
сива
црвена
црна

Жардинерија Виена 50sm 14л Zardinerija viena

киви
крем
моха
сива
антрацит

Жардинерија гербер 22см- 1,2л/zardinerija gerber

зелена
кафеава
киви
моха

Жардинерија грација декор 58см Zardinerija gracija dekor

Жардинерија Грација со ногарки 58см Zardinerija gracija so nogarki

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД