Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Цедач за садови 38035 метална пластифицирана/Cedac za sadovi cinii

699 ден

Димензија:

11 x 30 x 49cm

бела
SKU: Не е достапно Категорија
Сподели:

Цедач за садови на два спрата склоплив со цедач за ексцајз и пластичен послужавник.
димензија:11 x 30 x 49cm

 

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач за садови 38035 метална пластифицирана/Cedac za sadovi cinii

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД