fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Oчила со рогови Ocila so rogovi 717640 Original price was: 203 ден.Current price is: 89 ден.
Очила со новогодишен декор Ocila so novogodisen dekor 717646 Original price was: 60 ден.Current price is: 59 ден.

Очила со новогодишен декор Ocila so novogodisen dekor 717642

Original price was: 60 ден.Current price is: 59 ден.

Шифра: 717642 Категорија
Сподели:
  • Рамки за божиќни светкави очила за забава, погодна големина за повеќето луѓе.
  • Стиловите на нашите божиќни очила се исто така разновидни, вклучувајќи божиќна јазол, има флеш пудра што ве прави да блескате под светлата и да се истакнувате на забавите.
  • Можете да ги носите овие преслатки очила за забава на божиќните забави за да бидете модерни и да бидете во фокусот на толпата, да го направите вашиот Божиќ импресивен и незаборавен.
  • Креативните и смешни очила се направени од пластика, убави и стилски за кои може да се примени многу пати; должината на секоја рамка е околу 14см , а ширината е околу 4,5см
  • Прекрасни божиќни услуги за празнични забави и фото кабини, совршен подарок за семејството, децата и вашите пријатели.
Избери модел

Дедо мраз, Ирвас, Снешко

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Очила со новогодишен декор Ocila so novogodisen dekor 717642

Original price was: 60 ден.Current price is: 59 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД