Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Интелигентен Термос за пијалоци со дигитален дисплеј на допир 500ml Termos SMART za pijaloci so digitalen displej 101651

419 ден

Сподели:

* Карактеристична карактеристика: ЕКРАН НА ТЕМПЕРАТУРА: Ова шише со нов стил има LED интелигентен дисплеј за температура на горниот дел од термосот кој ќе издржи до 80.000 допири без промена на батеријата. Топлината на секој момент можете
да ја видите само со нежно допирање на горниот дел од капакот на термос.
* Материјал: Паметно шише за вода изолирано со вакуум со LED дисплеј за температура е изработено од шише со
вакуум изолација од нерѓосувачки челик Premium 304 кое одржува ладно 12 часа и топло 24 часа.

Имаат и силиконско дно кое е дизајнирано да ги спречи да се лизгаат и излеат. Другите делови од овие чаши за патување се направени од ПП материјали без BPA, контакт со храна и 100% кополиестерска пластика што ги прави безбедни и здрави за употреба.
* Уникатен подарок: моден дизајн, висок квалитет и LED дисплеј за температура се три карактеристики на нашите патни термоси со
LED дисплеј за температура, достапни четири сезони и одлични за дома, работа, спорт на отворено, во теретана, во вашиот автомобил, па дури и за кампување или планинарење.
*Уживате во свеж чај во секој момент.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Интелигентен Термос за пијалоци со дигитален дисплеј на допир 500ml Termos SMART za pijaloci so digitalen displej 101651

419 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД