fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Канта отпад ансан кли-кла фантази лукс 35l kanta otpad ansan lux

1.439 ден1.449 ден

  • Димензии на производот: 30×56 cm
  • Волумен 35л
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Капак што се ниша со прилагодливо затворање
  • Рамка со хромиран декор
  • Димензии на производот: 30×56 cm
  • Волумен 35л
  • Пластична обвивка

Избери Боја

Бела, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта отпад ансан кли-кла фантази лукс 35l kanta otpad ansan lux

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД