fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чадор сонце 180см Cador sonce plav/siv Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.090 ден.
Чадор сонце ф160см Cador sonce kolor Original price was: 800 ден.Current price is: 490 ден.

Чадор сонце ф250см Cador sonce plav/siv

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.790 ден.

Шифра: 5482 Категории , ,
Сподели:

Чадори за плажа во плава /сива  боја.

Овие чадори ви нудат удобно место за одмор во сенка.

Изработено од цврста полиестерска ткаенина со сребрена УВ блок облога со заштитен фактор до 50+ Upf.

Силниот алуминиумски столб 32 мм се одликува со соодветен алуминиумски спој за навалување.
Вклучувајќи торба за носење.

Големина на чадор: Ø 250x220cm
Големина на парче: 120 x Ø 8cm
Ткаенина: 100% полиестер со облога од Alu UV блок
Рамка: 225cm (2 секции) челична цевка 22/24mm, челични ребра,

Може да се прекршува
Тежина: 1,6 кг.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чадор сонце ф250см Cador sonce plav/siv

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.790 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД