fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 56490NP Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.
Лепенки сет 6бр Интекс за базени Lepenki za bazeni INTEX Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден.

Базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 58485 NP

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.

Шифра: 176665 Категории ,
Сподели:

Детски базен на надувување 57485 NP „Tropical Reef“ од познатиот бренд Intex е идеална опција за топлите летни денови.

Ако имате селска куќа – тогаш оваа играчка на надувување ќе биде спас од летните горештини и забавна игра за вашите деца.

Детски правоаголен базен е многу часови забавни игри во вода.

Висината на ѕидот на надувување е 56 см, што ви овозможува да го користите производот за семејна рекреација на топлина.

Светлиот отпечаток со слики од жителите на морскиот гребен ќе го претвори пливањето во базенот во истражување на морските длабочини.

Базенот се состои од 3 независни воздушни комори опремени со двојни вентили.

Волуменот на вода е 1020 литри, кога ќе се наполни до 80% – и тоа е повеќе од доволно за брзо загревање и забавна игра.

И покрај тоа што базенот е за деца, децата не треба да се оставаат сами без надзор.

Дебелината на ѕидниот материјал е 0,32 mm.

 

Карактеристики: 

  • Должина 305
  • Ширина 183
  • висина 56
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 58485 NP

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД