fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаша дупло стакло 250мл 1/1 Casa duplo staklo Original price was: 400 ден.Current price is: 279 ден.
Продадено!

Сталажа полица организер кујна под омивалник Stalaza polica organizer kujna pod omivalnik

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 749 ден.

Продадено!

Сподели:

Карактеристики:

1. Изработени од висококвалитетни материјали

2. Стабилни, цврсти и издржливи

3. Заштедете простор

4. Концизен дизајн и фина изработка

5. Лесен за инсталирање

Спецификации:

1. Материјал: нерѓосувачки челик и пластика

2. Боја: бела

3. Димензии: 39-66 x 26 x 38 cm (Д x Ш x В)

4. Тежина : 0,9 кг

Пакетот вклучува:

2 x пластични потпори 2 x цевки од не’рѓосувачки челик (¢15,2 * 0,35 * 355 mm)

2 x цевки од нерѓосувачки челик (¢12,2 * 0,35 * 335 mm)

10 x пластични панели 8 x пластични копчиња за вртење2

Класичен корејски стил од нерѓосувачки челик Мултифункционален багажник за кујнски мијалник Бело

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа полица организер кујна под омивалник Stalaza polica organizer kujna pod omivalnik

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 749 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД