fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Исусово раѓање керамичка јасли Фигури 30x7cm 9 парчиња Isusovo raganje

1.239 ден

Сподели:

Божиќна керамичка фигура јасли, идеален избор за празнична декорација на сите простори, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам проекти или да го поставите на различни површини и мебел, дури и покрај вашата елка Изработена е од керамички материјал за порустично чувство со винтиџ допири.

• Пакетот вклучува 9 парчиња.

30x7cm 9

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Привремен

Исусово раѓање керамичка јасли Фигури 30x7cm 9 парчиња Isusovo raganje

1.239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД