fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер Пумпа интех Filter Pumpa intex 28602 Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.
Деспанзер за базент Дозер за хлор Despanzer dozer za hlor bazen Original price was: 300 ден.Current price is: 190 ден.

Црево за базен интех Crevo za bazen интех

140 ден1.090 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Додатно црево за филтер за базен погодно за Intex филтер пумпи и системи за солена вода што користат црева од (32 mm).
  • Големина(1,5м) должина,  (32мм) во дијаметар.
  • Лесен и флексибилен.
  • Додаток за чистење на вода за базен.

Додатно црево за филтер за базен Intex е погодно за сите Intex пумпи и системи за солена вода што користат црева од 1,25 инчи.

Избери Димензија

150см*32мм, 150см*38мм, 760см*38мм

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Црево за базен интех Crevo za bazen интех

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД