Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

чаши Сиде пасабахче Casi SIDE stakleni pasabahce 1/1 330мл 42884

55 ден

Сподели:

Опис

Сетот Pasabahce „Side“ се состои од 6 чаши изработени од калено стакло. Производите се совршени за сервирање ладни пијалоци. Комплет чаши Pasabahce „Side“ ќе ви ја украси масата и ќе биде одличен подарок за секоја пригода.
Материјал
стакло
Назначување
за виски
Волумен
310 мл
Висина
9,5 см
Дијаметар
8,1 см
Количина во комплет
6 ЕЕЗ.
Безбедно во машина за миење садови
да

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “чаши Сиде пасабахче Casi SIDE stakleni pasabahce 1/1 330мл 42884”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

чаши Сиде пасабахче Casi SIDE stakleni pasabahce 1/1 330мл 42884

55 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД