Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Модли за колачи 99 ден

Ракавица за топло со декор 255мм х 170мм 009745/RAkavica za toplo

80 ден

жолта
зелена
темно плава
SKU: 009745 Категорија
Сподели:

 

Ракавица за рерна отпорна на топлина, изработена од изджлив материјал со кој безбедно можете да работите 
со загреаните предмети. 
Оваа ракавица за рерна или ракавица за печка е единечна ракавица.
Ракавици со различен дизајн за сечиј вкус.
Димензии:255мм х 170мм
   
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ракавица за топло со декор 255мм х 170мм 009745/RAkavica za toplo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД