fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач Закачалка самолеплива Ротирачка организер кујнски лажици / бајна 730352/ zakacalka drzac kujnski laziciu organizer

160 ден

SKU: 730352 Категории , Ознака:
Сподели:

Инструкција за инсталација:
1. Избришете го местото
2. Откинете го лепилото
3. Притиснете го лепилото силно за да го исцрпите воздухот
4. Поставете ја ротирачката кука

Забелешка: Користете откако ќе стои 24 часа

-Ротација од 360 степени

-Продолжете ја вашата кујна, еколошки материјали, едноставни и стилски, водоотпорни и отпорни на влага

 

-Силен носечки капацитет, нема оштетување на ѕидот

-Погоден за домашна кујна, бања, канцеларија.

-Висок квалитет на ABS материјал, силна безбедност

-Лесно да се инсталира и отстрани без да се предизвика штета на површината

-Тоа е производ многу цврст и може да се користи на која било мазна и чиста површина во бањата, кујната, спалната соба, автомобилот итн.

2, вертикално складирање, вентилирана и сува Висечка шпатула, лажица супа, итн., Вертикално складирана, вентилирана и исцедена

4, Доаѓа со самолеплива, лесен за инсталирање Подготвен за употреба

3, невидлив и компактен, не зафаќа простор во кабинетот Мала големина, со дијаметар од само 10,5 см, може да се инсталира под кабинетот

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач Закачалка самолеплива Ротирачка организер кујнски лажици / бајна 730352/ zakacalka drzac kujnski laziciu organizer

160 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД