fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ножница за месо 481304

420 ден

SKU: 481304 Категорија Ознака:
Сподели:

Благодарение на внатрешната страна, ножиците за живина овозможуваат резба без напор.

Функционален дел изработен од високо квалитетен нерѓосувачки челик

Ергономска рачка гумирана која ви нуди задоволство додека работите со неа.

Ножиците за живина од серијата Nirosta овозможуваат резба без напор благодарение на внатрешните запци

Дури и подебелите коски можат лесно да се одделат без никаков напор.

По употреба, ножиците лесно можат да се чистат со рака.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ножница за месо 481304

420 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД