fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ламба против инсекти/lamba protiv insekti Original price was: 420 ден.Current price is: 299 ден.
Продадено!

Алуминиумски штитник 33*84см против прскање заштита 835057/ Aluminiumski stitnik za sporet protiv prskanje zastita

Original price was: 240 ден.Current price is: 159 ден.

 

Шифра: 810153 Категории , Ознака:
Сподели:

 

Корисен додаток во кујната Како домаќинка или кулинарски ентузијаст, кога готвите или пржете нешто, неизбежно е да се распрсне врело масло..

Но со овој производ повеќе нема да биде испрскано ништо од вашиот инвентар..

Овој производ со тристран дизајн на штитник за прскање што ефикасно ви помага да го решите овој проблем, создадете добра средина за готвење за вас.

Практично за чистење: Вам ви е многу погодно да ја исчистите само заштитниот штитник против прскање,отколку површината на шпоретот,работната маса или ѕидот,а површината на штитникот е нелеплива и мазна, па само измијте ја со вода и исчистете ја со крпа што нема да ви одземе многу напор и време, добар кујнски асистент.

Издржлив материјал: овие заштитници за прскање од алуминиум се изработени од алуминиумски материјал, не треба да се грижите за тоа дали ќе се скрши или , издржливо и цврсто, покрај тоа, овој 3-страно штитник има добра отпорност на топлина и мала тежина , што ви дава добро искуство при готвење и удобна употреба, овој материјал ќе ве придружува долго време.

Кога не го користете лесно можете да го преклопите и да го складирате во фиока, не зафаќа простор.

Бидејќи алуминиумската фолија е многу тенка, нормално е да се создадат набори за време на транспортот.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yrwO-0Duz5g

 

 

Избери модел

Црн декор, Сребрен

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Алуминиумски штитник 33*84см против прскање заштита 835057/ Aluminiumski stitnik za sporet protiv prskanje zastita

Original price was: 240 ден.Current price is: 159 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД