fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Вилушки кетеринг Бамбус стапчиња 12см 656423/Viluski ketering bambus stapcinja

319 ден

Продадено!

SKU: 656423 Категорија Ознака:
Сподели:

Направен од природен бамбус, органскиот материјал нема да влијае на вкусот на вашата храна.

Совршен додаток на коктели, апетитна храна, овошје, пијалоци грицки.

Ги одржува состојките закачени заедно и додава стил на презентацијата на вашата храна.

Омилено парче за угостители, забави и настани. Послужете им на вашето семејство и пријатели одлични закуски со овие стапчиња како во квалитетен ресторан.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вилушки кетеринг Бамбус стапчиња 12см 656423/Viluski ketering bambus stapcinja

319 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД