fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интех 366*76см Bazen intex Original price was: 28.000 ден.Current price is: 24.690 ден.
Базен интех Ф427*107см Bazen intex Original price was: 32.000 ден.Current price is: 27.390 ден.

Базен интех ф610*132см Bazen intex

Original price was: 55.000 ден.Current price is: 50.590 ден.

Шифра: 012077 Категории ,
Сподели:

Кружните базени Intex Prisma Frame се одличен производ од гледна точка на квалитет и цена, тие имаат рамка изработена од галванизирани цевки од не’рѓосувачки челик за да се обезбеди стабилност и дополнителна робусност и трослоен слој кој нуди дополнителна заштита од гребнатини и други оштетени весници. . Тие се многу лесни за монтирање и имаат дизајн кој одговара на целото семејство.

  • SKU 26756NP
  • Тркалезна ФОРМА
  • БОЈА Светло сива
  • 60 мин

  • 32.695 Л

  • 3-слој Супер-тврд ПВЦ/челик

 

Технички спецификации

Капацитет (L) 32.695 Л
Време на склопување 60 мин
Материјал 3-слој Супер-тврд ПВЦ/челик
Боја Светло сива
Гаранција 2 години
Тежина на пакувањето (кг) 117,8 кг
Димензии на пакувањето 79 x 51,8 x 129,2 cm
Содржина на пакетот

Пумпа Филтер пумпа #28636 (5,678l)
Скалила да
Основен лист да
Насловна страна да
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех ф610*132см Bazen intex

Original price was: 55.000 ден.Current price is: 50.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД