Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Бренер за кулинарство на плин за колачи ,накит,пури/ Brener za kulinarstyvo na plin za kolaci nakit puri

579 ден979 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Температура од 1300C
  • Резервоар 220 gr
  • Бренер за готвење со горилник на гас.
  • Гасот може да се полни.
Димензии Не е достапно
ИЗБЕРИ МОДЕЛ

14sm, 18sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Бренер за кулинарство на плин за колачи ,накит,пури/ Brener za kulinarstyvo na plin za kolaci nakit puri

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД