fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Буре Кампинг – Пластика 10л.

400 ден

SKU: 125457 Категорија
Сподели:

Квалитетно пластично буре за кампување со славина, неопходен дел од опремата за кампување.

Бурето доаѓа со славина.

Има рачка за лесно носење и закачување на дрво.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Буре Кампинг – Пластика 10л.

400 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД