fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша термос PVC 450мл капак и цевка декор лед 729684 / casa termos

199 ден

SKU: 729684 Категории , Ознака:
Сподели:

ЛЕСНО УПОТРЕБУВАЕ – Едноставно ставете ја чашата во замрзнувач 3 часа (колку што сакате) и гледајте како чашата замрзнува.

ЧУВАЈТЕ ГО ВИСТИНСКИОТ ПИЈАЛОК- Со оваа стилска, симпатична и неверојатна чаша, никогаш повеќе нема да морате да ставате мраз во вашиот пијалокот.

Можете да уживате во разладени пијалоци каде било во кое било време! Ова ладно шише има и капаче за патување против протекување со цевка што може да се повлече!

БПА Безбедно – Изработено од акрилна пластика за храна, која нема штетни материи. Ова чаша за замрзнувач кој може да се користи повеќекратно, е 100% безбеден.

Пијалоците во чашите за замрзнување нема да бидат лесно стоплени. Совршен подарок за деца, возрасни, мајки, итн.

РАЗЛИЧНО – Дома, канцеларија, училиште, патувања, настани на отворено, спортски игри, оваа чаша е совршена за секоја пригода.

Можете да уживате во разладени пијалоци насекаде и во секое време!

Оваа сјајна чаша е идеалена за секаков вид пијалоци, вода, сода, ладено кафе, ладен чај, шејк, сок, смути, коктел, пиво, итн.

Избери Боја

Лила, Розе, Плава, Зелена

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша термос PVC 450мл капак и цевка декор лед 729684 / casa termos

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД