fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Со повлечување на рачките се отвара долниот дел на цедалката

Капаците на дното ќе се отворат и ви овозможува можност за пренесување на макароните во друго тенџере

Оставете ги рачките откако ќе заврши процесот на пренесување Капаците повторно ќе се затворат автоматски

Измијте пред употреба

Не содржи никаква супстанција штетна за здравјето

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедалка

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД