fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лулашка Лаки тросед Lulaska Laki Trosed Original price was: 7.800 ден.Current price is: 5.190 ден.
Чадор сонце ф250см Cador sonce plav/siv Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.790 ден.

Чадор сонце 180см Cador sonce plav/siv

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.090 ден.

Шифра: 4999 Категории , ,
Сподели:

Чадори за плажа во плава /сива  боја.

Овие чадори ви нудат удобно место за одмор во сенка.

Изработено од цврста полиестерска ткаенина со сребрена УВ блок облога со заштитен фактор до 50+ Upf.

Силниот алуминиумски столб 32 мм се одликува со соодветен алуминиумски спој за навалување.
Вклучувајќи торба за носење.

Големина на чадор: Ø 180x190cm
Големина на парче: 100 x Ø 6cm
Ткаенина: 100% полиестер со облога од Alu UV блок
Рамка: 195cm (2 секции) челична цевка 19/22mm, челични ребра,

Може да се прекршува
Тежина: 1,3 кг.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чадор сонце 180см Cador sonce plav/siv

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД