Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чадор за плажа / Cador za plaza

599 ден2.599 ден

Ф160cm
Ф200cm
Ф250cm
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
✅ Чадор, идеален за променлива употреба, плажа, вила, градина, базен, двор,пикник итн.
✅ Вклучен е мехнизмот, прилагодлив агол за да ве заштити од сонце.
✅ Изработена од трајна дебела ткаенина која создава дебела сенка.
✅ Лесно се склопува и е подготвено да се пренесе на посакуваната дестинација не зафаќа простор.
 
Уживајте во летните горештини под дебелата сенка која ја овозможуваат овие чадори! 🤩
-Висината на шипката може да се прилагоди од 130 до 240 см со флексибилен метален држач.
-Висината на шипката може да се прилагоди од 90 до 160 см со флексибилен метален држач.
-Висината на шипката може да се прилагоди од 110 до 195 см со флексибилен метален држач.
ГОЛЕМИНА

Ф160cm, Ф200cm, Ф250cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чадор за плажа / Cador za plaza

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД