fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши бистро стакло жестоко столче 44134 6/1 Casa Bistro staklena na stolce zestoko mala Original price was: 400 ден.Current price is: 299 ден.
Чаша Доро висока стаклена 260 ml / Casa doro staklena visoka 52732 Original price was: 200 ден.Current price is: 169 ден.

Чаши бистро Мартини стаклени на столче CASI BISTRO MARTINI STAKLENI 44410 6/1

Original price was: 550 ден.Current price is: 479 ден.

Сподели:

Опис

Чашата за мартини Pasabahce Bistro е стакленa часша што се користи за сервирање мартини.

 

Благодарение на специјалната технологија на производство, каленото стакло добива посебна цврстина и издржливост.

 

Стаклените чаши се апсолутно безбедни за здравјето, бидејќи не испуштаат штетни материи кога се загреваат. Исто така, садовите не апсорбираат туѓи мириси и лесно се чистат со обични средства за чистење.

 

Елегантниот и софистициран изглед ќе овозможи стаклените садови да станат исклучителна декорација на секоја маса, што го прави незаменлив за угостителските објекти: ресторани, барови, кафулиња.

 

дополнителни карактеристики

  • Волумен: 190 ml
  • Дијаметар: 106 мм
  • Висина: 136 мм
  • Фабриката за стакло „Пасабахче“ произведува одлична серија мартини чаши „Бистро“. Таквите чаши се карактеризираат со висока јачина и добар дизајн. Имаат три пати поголема дебелина ма долниот дел на  нозете, за поголема стабилност на масата. Благодарение на прекрасниот дизајн и обликот на стаклото, масата на која ќе стојат станува навистина празнична!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши бистро Мартини стаклени на столче CASI BISTRO MARTINI STAKLENI 44410 6/1”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши бистро Мартини стаклени на столче CASI BISTRO MARTINI STAKLENI 44410 6/1

Original price was: 550 ден.Current price is: 479 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД