fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши елисиа стаклена жестоко 520014 Casi Elisa stakleni zestoko 4/1

459 ден

Сподели:

Детали за производот

Бренд Пасабахче
Материјал Стакло, кристал
Капацитет 210 милилитри
Тема Ретро
Број на единици 4 брои
Број на ставки 1
  • Pasabahce Elysia 520004 Сет од 4 тешки чаши за високо топче во кристален дизајн
  • Висина: 8,5 cm, дијаметар: 7,3 cm, волумен: 210 cm
  • Одлично за сокови, виски, безалкохолни пијалоци, вода и многу повеќе
  • Погоден за миење садови и микробранова печка.
  • .
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши елисиа стаклена жестоко 520014 Casi Elisa stakleni zestoko 4/1

459 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД