fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши стаклени Енотека пасабахче Casa ENOTEKA pasabahce staklena 44228 550CC

119 ден

Сподели:

СПЕЦИФИКАЦИИ ЧАША ЗА ВИНО, ENOTECA, 545 ML, ЧАША, PASABAHCE 44228

Висина: Нога 110 mm,  120 mm, Вкупно 230 mm

Дијаметар: 90 мм

Дебелина на ѕидот: 2 mm

Волумен: 545 ml

Тежина: 223 g

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши стаклени Енотека пасабахче Casa ENOTEKA pasabahce staklena 44228 550CC”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши стаклени Енотека пасабахче Casa ENOTEKA pasabahce staklena 44228 550CC

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД