fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши за сладолед – Стакло ARCOROC 6/1/casi za sladoled

2.199 ден

Сподели:

Димензии: В 201мм х Ш 120мм

Капацитет: 37цл

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши за сладолед – Стакло ARCOROC 6/1/casi za sladoled

2.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД