Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Четка со телескопска рачка за пајажина/Cetka so teleskopska racka za pajazina

180 ден

SKU: 594039 Категорија Ознака:
Сподели:

Пајалица достапна во две бои, наменета за чистење пајажина и прашина на тешко достапните места.

Оваа пајалица доаѓа со телескоп кој можете да ја приспособете неговата должина така што ќе ви одговара за работата.

Материјал:метал/пластика

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Четка со телескопска рачка за пајажина/Cetka so teleskopska racka za pajazina

180 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД