Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинии порцелан коцка / Cinii porcelan kocka

65 ден259 ден

15x15cm
17x17cm
20x20cm
23x23cm
25x25cm
30x30cm
SKU: Не е достапно Категорија
Сподели:

Порцелан лесен, но издржлив

Боја: Бела

Материјал: Порцелан

Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна

Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови

Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени

 

димензија

15x15cm, 17x17cm, 20x20cm, 23x23cm, 25x25cm, 30x30cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинии порцелан коцка / Cinii porcelan kocka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД