fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Даска сервирање дрвена 30см*23см*19мм вдлабнета/daska za serviranje

339 ден

Мартеријал-буково дрво

Никогаш не дозволувајте да кисне во вода

Никогаш не мијте во машина за миење садови

Продадено!

SKU: 482553 Категорија
Сподели:
Димензии 30 × 23 × 19 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска сервирање дрвена 30см*23см*19мм вдлабнета/daska za serviranje”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска сервирање дрвена 30см*23см*19мм вдлабнета/daska za serviranje

339 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД