fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ќерамички сад за сервирање 29см х 14см х 2см со дрвена рачка 283008/730215

259 ден

SKU: 283008/730215 Категории , ,
Сподели:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:29см х 14см х 2см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ќерамички сад за сервирање 29см х 14см х 2см со дрвена рачка 283008/730215

259 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД