Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање дрвена 40*15см пастермајлија/Daska za serviranje drena

360 ден

SKU: 36293 Категорија
Сподели:
  • Да не се изложуваат на сонце и влага
  • Димензии:40см х 15см
Димензии 400 × 150 × 19 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање дрвена 40*15см пастермајлија/Daska za serviranje drena

360 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД