fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање од ќерамика 43см х 8см х 4см

290 ден

SKU: 730079/730086 Категорија
Сподели:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:43см х 8см х 4см

 

Димензии 43 × 8 × 4 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање од ќерамика 43см х 8см х 4см

290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД