fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање со коноп/daska za serviranje so konop

759 ден

SKU: 598189 Категорија Ознака:
Сподели:

Даска за сервирање и забесување храна на егзотичен начин.Вашите гости ќе бидат позитивно изненадени и задоволни.

Декорација која дефинитвнио и фали на секоја маса.
Направен е од дрво од орев и цреша.
Идеална е не само за во вашата кујна туку и за подарок на вашите пријатели, роднини, познаници….
Фантастичен производ за во ресторани и угостителство.И  за секаков вид на прослава.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање со коноп/daska za serviranje so konop

759 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД