Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Даска за средување алишта

320 ден

Продадено!

SKU: 168686 Категорија
Сподели:
1. Можете да ги ставете „сите костуми“, маици, маички, џемпери, крпи, па дури и панталони и каква било дебелина на облека како кошула во продавницата.
 Лесен за употреба: Исто така е практичен ќе може и вашите деца да го работат со што ќе ви помагаат.
2. Ова е да се зголеми практичноста и да се заштеди време, да се свитка кошулата за пократко време.
3.Едноставно за употреба што секој може да помогне само преклопете ја даската по редослед и вашата облека ќе биде готова.
4. Висококвалитетен материјал е изработен со одлична еластичност.Широко се користи за маици, костуми, одела и панталони.
 Поради прилагодливиот отвор за преклопување, дебелината на облека не е важна. Заштедете простор. Го зголемува капацитетот за складирање
 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за средување алишта

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД