Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Декоративен сет за обликување на фондан 5/1./dekorativen set za fondan

150 ден

Категорија
Сподели:

Достапен еден шприц и четири фигури во форма на цвеќе.
Пластиката се одликува со голема издржливост,а металниот дел е од нерѓосувачки челик.
Шифра-102611

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Декоративен сет за обликување на фондан 5/1./dekorativen set za fondan

150 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД