fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Декоративн ЛЕД камин амбиентален Dekorativen LED kamin

2.149 ден2.479 ден

Сподели:
  •  Камин создава пријатна атмосфера во вашиот ентериер. LED пламеното светло доаѓа со LED технологија која го имитира треперењето на пламенот на вистински оган. Реалните ефекти на пламенот можат да создадат топла и привлечна атмосфера во вашиот дом.
  • УНАПРЕДНО: Овој камин фенер работи на УСБ  кој се поврзува на полнач за телефон .
  • Бидете сигурни дека можете да уживате во пријатен сјај на вашиот камин . Каминската светилка обезбедува долготрајно осветлување на декорот на вашата соба.
  • ИСКЛУЧЕН ДИЗАЈН: Оваа светилка доаѓа со прекрасно изработен дрвен украс кој додава допир на рустикална елеганција во декорот на вашата дневна соба. Ставете го на полица, полица или на која било маса за веднаш да ја подобрите естетиката на вашиот животен простор.
  • ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: Нашиот LED електричен оган факел е пренослив и многу лесен за употреба. Малата светилка може да се постави насекаде за максимална удобност. Преносливоста ви овозможува лесно да ја менувате нејзината локација, а пригодниот прекинувач за вклучување/исклучување обезбедува едноставна работа.
  • Оваа LED светилка за факел е разновиден додаток на вашиот дом. Достапен во три големини, тој е совршен за создавање пријатна атмосфера во вашата дневна соба, спална соба или дури и во вашата канцеларија. 
  • Може да биде и одличен подарок за секоја пригод.
  • Димензија 40*10*25см
Избери Димензија

57x10x25sm, 60x10x25sm, 35x10x30sm, 40x10x25sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Декоративн ЛЕД камин амбиентален Dekorativen LED kamin

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД