fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Прекривка Базен 389*184*20см Prekrivka bazen Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Под дајкин плочки 30*30см Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.

Декоративна кора од дрво со мов 50*100см

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.290 ден.

Шифра: 011837 Категории , ,
Сподели:
  • Вештачката кора од дрво е дизајнирана со симулација на зелен мов, деликатна текстура и реален изглед, што овозможува украсување на цевки, канализација, ѕидна површина и многу повеќе.
  • Кората од вештачко дрво ќе ја задржи својата оригинална живописна боја засекогаш без да се отсекува, наводнува или друго посебно одржување, ниту ќе умре ниту ќе избледи.
  • Изработен е од висококвалитетен материјал за дремење и вештачка кожа.
  • Постојат 6 различни големини од кои можете да изберете.
  • Овој производ е совршено погоден за дом, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Декоративна кора од дрво со мов 50*100см

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.290 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД