fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ограда пластична за двор 150см*28см Drina 593086

380 ден

зелена
кафеава
киви
црвена
црна
SKU: 593086 Категории , ,
Сподели:

Aко сонувавте за сопствената градина, исечената трева пред вашата куќа, парче рај на Земјата…
Започнете со нашата градинарска ограда, а за останатото ќе се погрижи вашата фантазија.

Димензии:се отвара до 1,5м

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ограда пластична за двор 150см*28см Drina 593086

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД