Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Tегла зачин стакло бело 2000мл 21*11*11см/ Tegla zacin staklena

240 ден

SKU: 069893 Категорија
Сподели:

Стаклена Тегла декоративна за зачин кој ке ви ја разубави вашата кујна.

Капацитет:2000мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в21см ш11см х 11см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Tегла зачин стакло бело 2000мл 21*11*11см/ Tegla zacin staklena

240 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД