fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тегла зачин стакло бело 1000мл 13*11*11см/Tegla zacin staklena belo

159 ден

SKU: 069817 Категорија
Сподели:

Стаклена Тегла декоративна за зачин кој ке ви ја разубави вашата кујна.

Капацитет:1000мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в13см ш11см х 11см

Димензии 13 × 11 × 11 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла зачин стакло бело 1000мл 13*11*11см/Tegla zacin staklena belo

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД