Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тегла зачин бело стакло 1500мл 17*10см/Tegla zacin staklena

180 ден

SKU: 069855 Категорија
Сподели:

Стаклена Тегла декоративна за зачин кој ке ви ја разубави вашата кујна.

Капацитет:1500мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в18см ш11см х 11см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла зачин бело стакло 1500мл 17*10см/Tegla zacin staklena

180 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД