fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Декоративни бамбус корпи ф28см

500 ден

SKU: 628922 Категорија Ознака:
Сподели:

✅Димензија-ф28 в20см

✅Материјал:бамбус јутен

✅Плетените бамбус корпи се достапни во 3 големини што овозможува да си ја изберете перфектната димензија која вам ви одговара.

✅Новите бамбус корпи може да ги искористете на повеже начини.Плетени корпи во кој можете да садете цвеќиња, се вклопуваат на секаков интериер и екстериер и му дават посебен сјај

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Декоративни бамбус корпи ф28см

500 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД