fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија бамбус ф27см*31см корпа обложена со фолија 56158/Saksija bambus korpa oblozena so folija

980 ден

SKU: 56158 Категории , , Ознака:
Сподели:

Димензии: в31см ф27см

Материјал:бамбус/метал

Новите бамбус корпи може да ги искористете на повеже начини.Плетени корпи во кој можете да садете цвеќиња, се вклопуваат на секаков интериер и екстериер и му дават посебен сјај.

Плетените бамбус корпи се достапни во 4 големини што овозможува да си ја изберете перфектната димензија која вам ви одговара.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија бамбус ф27см*31см корпа обложена со фолија 56158/Saksija bambus korpa oblozena so folija

980 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД