fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија бамбус корпа ф32см Saksija banbus korpa oblozena

899 ден

SKU: 56141 Категории , , , Ознака:
Сподели:

Димензии: в35см ф32см

Материјал:бамбус/метал

Плетените бамбус корпи се достапни во 4 големини што овозможува да си ја изберете перфектната димензија која вам ви одговара.

Новите бамбус корпи може да ги искористете на повеже начини.Плетени корпи во кој можете да садете цвеќиња, се вклопуваат на секаков интериер и екстериер и му дават посебен сјај.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија бамбус корпа ф32см Saksija banbus korpa oblozena

899 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД