Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Џогер со микрофибер SPIN MOP 360°

380 ден

Нема на залиха

SKU: 202168 Категории , ,
Сподели:

Карактеристики
1. Дизајн за лесно  отстранување дамки од вода на земја, стакло, итн.
2. Самочистење, без валкани раце, едно притискање и едно повлекување, дамки од коса / остатоци / масло / сите дамки може лесно да се отстранат
3. Исчистете без да се превиткувате, работете послободно, заштедете време и напор да уживате во чист живот

Карактеристиките на производот главно се опишани во детали

Спецификација
Боја: Црвена
Големина: 38x12x130cm
Тежина: 0,9 кг
Материјал: Не’рѓосувачки челик + крпа од микрофибер + ABS

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Џогер со микрофибер SPIN MOP 360°

380 ден

Нема на залиха

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД