fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Пархетарка микрофибер со механизам пропрскување Babado 002746

500 ден

Продадено!

SKU: 002746 Категории ,
Сподели:

Лесен лизгачки џогер со спреј за сите видови подови, плочки и фини површини.
Резервоарот на џогерот се полни со вода и средство за чистење или полирање. Едноставно е, прснете и започнете со џогирањето.

  • лесна микрофибер крпа која едноставно се вади и се пере во машина
  • резервоар со капацитет од 800ml доволни за 400 прскања
  • со копче на ергономичната рачка се пропрскува
  • чистење и бришење 2 во 1
  • ротирачка основа
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пархетарка микрофибер со механизам пропрскување Babado 002746

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД