fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Даска за "WC" шоља 320 ден
Поларно ќебе 300 ден

Диспанзер за паста за заби и четки

219 ден

SKU: 025216 Категорија Ознака:
Сподели:

Дозерот за паста за заби i Држач за четки за заби е креативен,, пумпа за стискање на пасти за заби.
Пумпата за стискање на пасти за заби, која се базира на вакуумска технологија, обезбедува убаво количество паста за заби без отпад и неред.
Не се потребни батерии!

Супер удобен – диспензерот за пасти за заби  е лесен за инсталирање Безбеден и траен материјал -нетоксичен мирис, лесен за чистење Одржувач на прашина, хигиенски, организатор – Држачот за четки за заби може да држи до 5 четки, да ја чува четката за загадување на воздухот и нема да мувлоса

Како да се користи

1. Залепете го на ѕидот од стакло или плочка.

2. Вметнете ја пастата за заби, прв пат треба рачно да се извезува цевката за паста за заби, празнењето во вакуум.

3. Вметнете ја четката за заби и притиснете ја за одлив на паста за заби.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Диспанзер за паста за заби и четки

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД