fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дозер за масло и оцет прскалка /Dozer za ocet i zejtin prskalka

190 ден

SKU: 727314 Категорија
Сподели:
Распрскувач од нерѓосувачки челик и стаклено шишенце што може да се наполни со оцет, масло, вода, вино и сл.
Нанесувањенто масло во вашата омилена салата,тава за пржење,или директно врз вашето месо, 
никогаш не било полесно и уредно без да се измрсите вие и вашиот простор за готвење.
Димензии:175мм х 40мм
Капацитет:100мл
     
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дозер за масло и оцет прскалка /Dozer za ocet i zejtin prskalka

190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД